Uroczystości odbyły się na wzgórzu Monte de San José (Góra św. Józefa), niedaleko Guadalajary, w stanie Jalisco w Meksyku. Opublikowane fotografie ukazują Mszę św., alumnów seminarium oraz zabudowania i otoczenie ośrodka formacyjnego.
Seminarium św. Alojzego Gonzagi zajmuje się formacją młodych kandydatów do kapłaństwa, przygotowując ich do dalszych studiów kościelnych oraz służby Kościołowi. Patron seminarium, św. Alojzy Gonzaga, od wieków pozostaje szczególnym wzorem czystości, pobożności i gorliwości dla młodzieży katolickiej.
Polecajmy Bogu alumnów, wychowawców oraz wszystkich przygotowujących się do kapłaństwa. Nie ustawajmy również w modlitwie o święte i liczne powołania kapłańskie i zakonne, tak bardzo potrzebne Kościołowi w obecnych czasach.
Źródło: https://www.facebook.com/profile.php?id=100090389267073
Za: tenetetraditiones.blogspot.com/2026/06/rocznica-nizszego-seminarium-sw.html#more
