STRONA INTERNETOWA POWSTAŁA W CELU PROPAGOWANIA MATERIAŁÓW DOTYCZĄCYCH INTEGRALNEJ WIARY KATOLICKIEJ POD DUCHOWĄ OPIEKĄ św. Ignacego, św. Dominika oraz św. Franciszka

Cytaty na nasze czasy:

"Człowiek jest stworzony, aby Boga, Pana naszego, chwalił, czcił i Jemu służył, a przez to zbawił duszę swoją. Inne zaś rzeczy na obliczu ziemi są stworzone dla człowieka i aby mu pomagały do osiągnięcia celu, dla którego jest on stworzony"

Św. Ignacy Loyola


"Papa materialiter tantum, sed non formaliter" (Papież tylko materialnie, lecz nie formalnie)

J.E. ks. bp Guerard des Lauriers"Papież posiada asystencję Ducha Świętego przy ogłaszaniu dogmatów i zasad moralnych oraz ustalaniu norm liturgicznych oraz zasad karności duszpasterskiej. Dlatego, że jest nie do pomyślenia, aby Chrystus mógł głosić te błędy lub ustalać takie grzeszne normy dyscyplinarne, to tak samo jest także nie do pomyślenia, by asystencja, jaką przez Ducha Świętego otacza On Kościół mogła zezwolić na dokonywanie podobnych rzeczy. A zatem fakt, iż papieże Vaticanum II dopuścili się takich postępków jest pewnym znakiem, że nie posiadają oni autorytetu władzy Chrystusa. Nauki Vaticanum II, jak też mające w nim źródło reformy, są sprzeczne z Wiarą i zgubne dla naszego zbawienia wiecznego. A ponieważ Kościół jest zarówno wolny od błędu jak i nieomylny, to nie może dawać wiernym doktryn, praw, liturgii i dyscypliny sprzecznych z Wiarą i zgubnych dla naszego wiecznego zbawienia. A zatem musimy dojść do wniosku, że zarówno ten sobór jak i jego reformy nie pochodzą od Kościoła, tj. od Ducha Świętego, ale są wynikiem złowrogiej infiltracji, jaka dotknęła Kościół. Z powyższego wynika, że ci, którzy zwołali ten nieszczęsny sobór i promulgowali te złe reformy nie wprowadzili ich na mocy władzy Kościoła, za którą stoi autorytet władzy Chrystusa. Z tego słusznie wnioskujemy, że ich roszczenia do posiadania tej władzy są bezpodstawne, bez względu na wszelkie stwarzane pozory, a nawet pomimo pozornie ważnego wyboru na urząd papieski."

J.E. ks. bp Donald J. Sanborn

poniedziałek, 4 lipca 2016

Trzymając się za ręce z Franciszkiem

UWAGA! PRZYGOTUJCIE SIĘ WSZYSCY

 

„Homoseksualne lobby”

 

 
Jorge Bergoglio z Luigi Ciotti  —  czyż nie uroczy widok?!

Przygotujcie się, wszyscy: strona  The Call Me Jorge blog (Jorge zadzwoń do mnie) — odsłania kolejne szokujące informacje dotyczące homoszwindli w posoborowym Watykanie.

Zapewne słyszeliście powiedzenie „mafia papieża” Franciszka” — ale na pewno jeszcze nie słyszeliście, że „papież” Franciszek  w dniu 21 marca 2014 roku udał się na modlitwę do kościoła  św.  Grzegorza w Rzymie w towarzystwie drugiego „kapłana” — trzymając się z nim za ręce —  i to nie byle jakiego „kapłana”.

 
Oto krótki wideoclip i zdjęcia przedstawiające ich razem inaczej:
 Kim jest ten „kapłan”,  z którym Franciszek trzymając się za ręce, jest tak szczęśliwy?

Nazywa się Luigi Ciotti, — prohomoseksualny aktywistaprzyjaciel i admirator skandalisty Fr. Andrea Gallo (1928-2013), jawny pederasta,  zwolennik modernizmu i komunizmu.

Poniżej: zdjęcia i filmy z Call Me Jorge: Compassionate Francis? Bergoglio holds Hands with Pervert Supporter:


Jest to rewelacyjna publikacja — najbardziej odkrywcza i szokująca wiadomość. Dla pewności przeczytaj i obejrzyj  filmy w całości. Worek foliowy pod ręką przydatny.


Przechodząc teraz do Franciszka: —  może pamiętacie, że kiedy udzielił pierwszego wywiadu w samolocie podczas  lotu powrotnego ze Światowego Dnia Młodzieży w Rio de Janeiro, w dniu 28 lipca 2013 roku,  —  zapytany o lobby gejowskiew Watykanie, — co wyszło na jaw podczas pontyfikatu Benedykta XVI —  Franciszek niefrasobliwie i nieszczerze odpowiedział:

— Tyle się pisze o lobby gejów. — Nic nie wiem na ten temat. — Osobiście, jak dotąd, nie znam nikogo w Watykanie z wpisanym w dowodzie osobistym gay”.  —  Mówią, że są tam tacy.
Wierzę, że kiedy masz do czynienia z kimś takim,  — musisz rozróżnić fakt, że osoba jest gejem oraz fakt kogoś tworzącego lobby, gdyż nie wszystkie lobby są dobre.  — To nie jest dobre.
Jeśli ktoś jest gejem i szuka Pana, i ma dobrą wolę, — to kim ja jestem, aby go sądzić?
Katechizm Kościoła Katolickiego wyjaśnia to w piękny sposób, mówiąc...  Poczekaj chwilę, jak to powiedzieć  jest napisane:
— „Nikt   nie   powinien marginalizować tych osób,  dlatego, że muszą być zintegrowane ze społeczeństwem".
Problemem  nie jest owa tendencja, nie, — musimy być braćmi i siostrami dla siebie,  — a nie,  że, to jest jedno,  a to jest jedno.
Problemem jest robienie lobby tej tendencji: lobby skąpców, lobby polityków, lobby murarzy, — tak wiele lobby. — Dla mnie to jest większy problem

Konferencja prasowa w samolocie podczas powrotu ze ŚDM, 28 lipca 2013 roku: Press Conference during WYD Return Flight.

Mamy tu do czynienia z prawdziwym nastawieniem Franciszka wobec sodomitów i ich sojuszników: — w rzeczywistości nie sprzeciwia się sodomii lub sodomitom nie przyczyniają się oni bowiem do lobby, 
ale tylko… watykańskiemu lobby homoseksualistów…

Innymi słowy, dla Franciszka problem nie są homoseksualiści, ale  — rzekomo, —   ci z nich, którzy tworzą lobby… 

Tak więc, równie dobre jest trzymanie za rękę jednego z nich. 

Być może, ostatecznie, w końcu on sam zacznie wystawiać własne karty identyfikacyjne.
Jak mówi powiedzenie: po prostu nie ma takiej rzeczy, której nie możesz zrobić! 

***

Jorge Bergoglio opiera głowę na ramieniu Juan Francisco Taborda.

Francis & don Luigi Ciotti trzymają się za ręce
Najlepsi przyjaciele na śmierć —  don Ciotti w uściskach Don Gallo
 
Don Gallo przewodniczy Novus Ordo Missae w intencji Hugo Chaveza

Don   Gallo   z   zaciśniętą   w   komunistycznym   geście   pięścią  i czerwonym szaliku 
 
Vladimir „Vladi” Luxuria, Don Gallo i Franco Grillini na homoparadzie

Don Gallo i don Ciotti w Genui na rewolucyjno-komunistycznym proteście.

Poniżej:  Don Gallo śpiewając Bella Ciao”, hymn rewolucjonistów i komunistów we Włoszech, wymachuje czerwoną flagą podczas sprawowanej przez siebie Novus Ordo Missae.
—————————————————

Zwróć uwagę na czerwoną flagę położoną na trumnie Don Gallo.
————————————————————
W pierwszą rocznicę śmierci ks. Gallo  —  ks.  Ciotto w kościele San Benedetto uczcił 43. rocznicę wspólnoty założonej przez Don Gallo — Było to w Święto Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, w neokościele Vaticanum II traktowanym jako Wspomnienie….

— Czy jest lepszy sposób, aby uczcić Maryję niż śpiewać, jak się domyślacie, hymn włoskich komunistów i rewolucjonistów Bella Ciao?

Modernistyczny gmach Chiesa di San Gregorio VII Papa Al Gelsomino

Wszystko to prowadzi nas z powrotem do dnia, w którym Franciszek i don Ciotti, — trzymając  się za ręce — weszli do Chiesa di San Gregorio VII Papa Al Gelsomino.

Franciszek udał się tam,  aby w dzień pamięci o ofiarach mafii,  — wygłosić homilię na temat zła, jakim jest mafia,  — dla członków stowarzyszenia „Wolność” (Associazione Libera L’)

— stowarzyszenia promującego homoherezję, którego założycielem jest don Ciotti — inicjator obchodów dnia pamięci o ofiarach mafii.

Tego samego dania, po południu, na rzymskim Kapitolu odbyła się uroczystość z udziałem prezydenta Carlo Azeglio Ciampiego,  podczas której odczytano 639 nazwisk ofiar włoskich organizacji mafijnych.

Zobacz video poniżej, aby obejrzeć obchody dnia pamięci o ofiarach mafii w całości. Warto zacząć od 15-tej minuty — wcześniej jest oczekiwanie na Franciszka, który już wita się z zebranymi przed kościołem.
—————————————————-
Kościół San Gregorio VII Papa al Gelsomino — wszędzie widzimy trójkąty, foto: tiscalinet.it

IMAG0003
Niedziela, 8 grudnia 2013 — „starsze chłopaki”:  zdjęcie z zawodów  piłki nożnej organizowanych przez oratorium działające przy kościele San Gregorio VII Papa al Gelsomino  / foto: sangregoriovii.org
——————————————————-
Katechizm Jana Pawła II — znanego powszechnie jako „Katechizm Kościoła Katolickiego” KKK 2358 / za: http://www.teologia.pl/m_k/kkk1s20.htm
„ Pewna liczba mężczyzn i kobiet przejawia głęboko osadzone skłonności homoseksualne. Skłonność taka, obiektywnie nieuporządkowana, dla większości z nich stanowi trudne doświadczenie.
— Powinno się traktować te osoby z szacunkiem, współczuciem i delikatnością. — Powinno się unikać wobec nich jakichkolwiek oznak niesłusznej dyskryminacji.
Osoby te są wezwane do wypełniania woli Bożej w swoim życiu i – jeśli są chrześcijanami – do złączenia z ofiarą krzyża Pana trudności, jakie mogą napotykać z powodu swojej kondycji.” 

075_MassPhilippine.jpg - 45182 Bytes
Filipiny  styczeń 1995 –  JPII odbiera dary od nagiego tubylca podczas jednej ze swoich "mszy" /Point de Vue/traditioninaction.org
 
Ps.

Posoborowie wydaje owoc obfity: — właśnie kończąc ten artykuł, usłyszałam, że „katolicka” Irlandia w głosowaniu powszechnym (referendum) opowiedziała się za ”małżeństwami jednopłciowymi” — a „wielu głosujących na „nie”, — gratulowało zwolennikom równych praw”... „biskupi” podobno apelowali…

————————————————————————————
W   wigilię  Zesłania Ducha Świętego i Maryi Wspomożycielki Wiernych — 23 maja 2015

emjot

Źródła:

http://callmejorgebergoglio.blogspot.com/2014/04/compassionate-francis.html

http://gazetawarszawska.com/antykosciol/395-bergoglio-i-pederasci

 http://www.rmf24.pl/fakty/news-wlochy-dzien-pamieci-ofiar-mafii

 

Za: https://forumdlazycia.wordpress.com/2015/05/23/trzymajac-sie-za-rece-z-franciszkiem/