Ave Maria Purissima!
Dzisiejsza pielgrzymka do Kalwarii Zebrzydowskiej była jedną z bardziej udanych w naszej dwudziestoletniej tradycji pielgrzymowania. Święty Antoni Padewski błogosławił nam... idąc razem z nami w swojej relikwii, zresztą w towarzystwie relikwii św. Franciszka z Asyżu... Pogoda dopisała, podobnie jak frekwencja- dwa tuziny pielgrzymów. Żarliwa modlitwa, dobrze dobrane i zaśpiewane pieśni, właściwa pobożna atmosfera, ale i duży wysiłek. Matka Boża nas pobłogosławiła i mamy nadzieję nie rozmyć naszych postanowień, być lepszymi, gorliwszymi
katolikami niż do tej pory!
ks. Rafał Trytek ICR, święto św. Antoniego A.D. 2026
